Kancelaria

CBTR7335

Adwokat Małgorzata Kownacka

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2013 jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie, a obecnie członkiem Izby Adwokackiej w Białymstoku. Aplikację adwokacką odbywałam przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Egzamin adwokacki złożyłam z wynikiem pozytywnym. Wpisana zostałam na listę adwokatów Warszawskiej Izby Adwokackiej, a następnie pod nr BIA/Adw/784 Białostockiej Izby Adwokackiej.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w instytucji finansowej z sektora bankowego. Prowadziłam obsługę korporacyjną spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółek akcyjnych z sektora finansowego.

Współpracowałam z Kancelariami w zakresie obsługi klientów indywidualnych z obszaru prawa cywilnego (odszkodowania, windykacja należności), prawa pracy, a także prawa karnego. Z powodzeniem prowadziłam sprawy z zakresu prawa rodzinnego w szczególności postępowania rozwodowe.

Moim celem jest znalezienie najkorzystniejszego rozwiązania w Państwa sprawie.

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z usług mojej Kancelarii.

Tajemnica adwokacka

Specyfika zawodu adwokata wymaga, zachowania tajemnicy adwokackiej. Źródłem tajemnicy adwokackiej są odpowiednie przepisy prawa w szczególności ustawa z dnia 26 maja 1982 r. Prawo o adwokaturze.

Tajemnica adwokacka obejmuje wszystko to, o czym dowiedział się adwokat od Klienta w związku z prowadzona sprawą, a także podczas udzielanej porady prawnej.